vladce tyran

vladce tyran

16. května 2021

paraziti milionek chvilek a ČT

Co udělá Rada Čt, co udělá RRTV, když evidentně redaktoři jsou podjatí a součástí propagandy neziskové organizace?

Jak vykáže Milion chvilek tyto náklady?

Žádáme, aby Rada České televize tyto účty prověřila a zveřejnila, kdo zaplatil přenos soukromé akce "Milionu chvilek"!

Zdroj: https://www.skrytapravda.cz/domaci/3991-neuveritelny-podvod-ceske-televize-stala-se-soucasti-milionu-chvilek-trolla-rolla-a-kocaba-s-monikou-pajerovou

 

vladce tyran

vladce tyran

16. května 2021

Prázdné nemocnice v Indii

Indie - Muž natáčí indickou nemocnici a odhaluje, že je zjevně prázdná, na rozdíl od toho, co MSM vykresluje jako druhou vlnu zabíjení koronavirů v rekordních počtech.

vladce tyran

vladce tyran

13. května 2021

influencerka se nechala naočkovat proti covidu - bez vpichu, bez vakcíny

Pozorně se podívejte kam jí píchli injekci a kam jí nalepili tu náplast.

vladce tyran

vladce tyran

10. května 2021

Americký soud žaluje společnost Rockefeller & Co za 1 miliardu dolarů za úmyslné infikování lidí syfilisem

Americký soud žaluje společnost Rockefeller & Co za 1 miliardu dolarů za úmyslné infikování lidí syfilisem - Americký federální soudce nedávno podal žalobu za 1 miliardu dolarů na Univerzitu Johns Hopkins Bristol-Myers Squibb Co. (BMY.N) a Rockefellerovu nadaci. Soudní proces usiluje o restituci obětem, které byly úmyslně infikovány syfilisem během vládních experimentů v Guatemale ve 40. letech. Subjekty byly hlavně děti, sirotci, pacienti z ústavů pro duševně choré a vězni.
Americký soud žaluje společnost Rockefeller & Co: https://newsbalkan.club/2021/04/23/us-gericht-verklagt-rockefeller-co-auf-1-milliarde-dollar-wegen-vorsatzlicher-infektion-von-menschen-mit-syphilis/


Krize Corona a šokující Rockefellerův papír:

 

vladce tyran

vladce tyran

10. května 2021

Barack Obama byl Hilterův vnuk

Další nacisté utekli na Antarktidu, kde měli základnu pod ledem. Nacisté měli létající předměty (nazývali bychom je UFO), které dokázali létat od tyče k tyči za méně než 30 minut.
👇
Mnoho nacistických vědců bylo přivedeno do USA, přijalo falešná jména a bylo najato vládou, aby jim poskytla znalosti amerických technologií. USA si myslely, že je lepší to mít než Rusové. Tomu se říkalo Operační klipy
👇
Poté, co Hitler zemřel v Argentině v roce 1957.......... Eva Braun změnila jméno na Madelyn Lee Payne, vzala svou dceru Ann a přestěhovala se do USA. Vzala si Stanleyho Dunhama a její jméno se změnilo na Madelyn Dunham. Ann se stala Stanley Ann Dunham Ann, Ann Ann, 19 let, když otěhotněla s keňským občanem jménem Barack Obama. Přestěhoval se do Keni a porodil jejich syna Barryho. Během této doby si uvědomila, že muž, kterého si ′′ vzala byl již ženatý a vrací se se svým synem do Ameriky. Krátce po návratu do Ameriky si vzala Lolo Soetoro a měla druhé dítě, dceru Maya.

👇
Navíc Hitler byl Rothschild. Její matkou byla Klára Polzi, která byla přijata jako uklízečka v rakouské vlasti Salomon Meyer Rothschild, kde otěhotněla. Vrátil se do Německa, aby porodil Adolfa a později si vzal Aloise Schicklgrubera, který později změnil jméno na Hitlera. Genealogické linie jsou pro Ilumináty velmi důležité a vychovávají jejich děti nebo mají děti mimo manželství, aby je co nejvíce šířily.
👇
Pojďme se podívat na Barryho Soetora, pokud jste mě teď sledovali, měla byste mít otevřenou pusu. Abych si to ujasnil Barry Soetoro = Barack Obama II = Hitlerův vnuk = Rothschild podle krve. Možná to vysvětluje, proč ho teta Angel Merkel, německá kancléřka, políbila a s láskou se na něj dívala při návštěvě tam. Její další dvě tety jsou Theresa May, bývalá premiérka Spojeného království a Dalia Grybauskaite, prezidentka Litvy.
👇
Hitlerův plán na říši 3 se změnil v dnešní 4 říši a její potomci byli ve strategických zemích postaveni na vysoce postavené pozice, aby vnutili Ilumináti NWO = nacistický světový řád a TO je to, čemu Trump brání nebo se snaží zabránit.

vladce tyran

vladce tyran

29. dubna 2021

Dle SÚKL nemusí mít tyčinky na testování covidu žádnou certifikaci, testy samotné nemusí mít ověřenou účinost

Tka to sme se to pěkně dobrali... covid komedie...

Kdyby na těch tyčinkách byl napatlaný kyanid draselný, nebo prudce radioaktivní izotopy stroncia nebo radionuklidy, tak by to rodiče poznali až poté, co by jim děti začaly padat a umírat jako mouchy?

výrobci antigenních testů nemusí ministerstvu dokládat žádné licence o způsobilosti k výrobě diagnostických a zdravotnických pomůcek, potom to znamená, že kdejaký soustružník, řezbář, frézař, brusič kovů, zámečník, truhlář, klempíř, pokrývač, zedník, instalatér nebo údržbář mohou začít vyrábět testy a potom je nabídnout Ministerstvu zdravotnictví ČR k testování školáků anebo zaměstnanců, protože ministerstvo po nich nebude chtít vidět žádnou profesní licenci způsobilosti k výrobě zdravotnického a diagnostického materiálu.

Zdroj: https://aeronet.cz/news/ministerstvo-zdravotnictvi-testovani-obyvatelstva-cr-nevyzaduje-zadne-povoleni-od-statniho-ustavu-pro-kontrolu-leciv-a-nevyzaduji-se-ani-zkousky-a-atestace-jednotlivych-antigennich-testu-a-spejli/

123