vladce tyran

vladce tyran

13. července 2021

Covid komedie #4

Nečistili, jenom dělali fotky pro média, aby mohli strašit lidi a dezinformovat. Kdo a jak dlouho jim to ještě bude žrát?

vladce tyran

vladce tyran

25. června 2021

Mraky příspěvků

Ahoj, delší dobu jsem nic nepřidal, těch příspěvků jsou mraky... Neni v mojich silách abych to sem všechno dával... Nové příspěvky s covidem (a samozřejmě nejen ty, ale i další) najdete na našem telegramu ve skupině https://t.me/nsdnnews

vladce tyran

vladce tyran

13. června 2021

Tečka za covidem - výsledek

Tak vážení a je to tady. Tady máte tu slibovanou tečku za covidem. Nechali se naočkovat aby měli pokoj, mohli jít do kina, k holiči, na plavání, do restaurace... teď už se z toho nevyhrabou. Jako bonus nebudou moct létat na dovolené nebot mají zvyšenou šanci na krevní sraženinu.

Tohle by se mohlo zapsat do knihy rekordů - je to jediná vakcína na kterou se lidi nechávají očkovat ne proto aby se chránili ale čistě z politických důvodů.

Přečíst: https://www.poradte.cz/volna-diskuze/31718-jsem-po-ockovani-indicka-mutace-strach.html

 

vladce tyran

vladce tyran

28. května 2021

Jako z hororu - stávají se z očkovaných zombie?

Zatím to neni potvrzené, ale očkovaní lidé se "zaseknou".

Sem hráč left 4 dead 2 tak mě tato informace pobavila, ale taky pěkně zamrazila.

Zatím o tom nemáme více informací.

daji nás do režimu hybernace a podle potřeby nás budou aktivovat.. za odměnu nás nechají žít?

Určitě vyslali signál, něco zkouší zda to vše funguje....

4. průmyslová revoluce se blíží a kdo uvěřil tomu že se mi lidé budeme mít líp když všichni budeme mít všechno a nikdo nebude mít nic se mýlí. My budeme jen biologičští stroje na práci. Takoví inteligentnější roboti.

 

Jsou hlášeny už i další svědectví:

Včera jsem byla s klientem na procházce a na chodníku vidíme starší paní. Byla přesně zaseknutá jako na tom videu. Nedávala jsem si to do souvislostí, ale všechno je možné. Z hlediska mé práce me to ale včera přišlo napoprvé spíš jako demence.

 

Byli jste také svědky toho fenoménu? Dejte vědět!

 

Aktualizace:

V Seattlu byla natočena žena připomínající “zombie”. Převezena do nemocnice a poté nejsou k dispozici žádné aktualizace. Údajně policie převoz potvrdila. Na hlavě měla velké plešatiny, o nichž se někteří zmiňují jako o výskytu po tom, co dostali očkování proti Covid. Plus poškození mozku, které způsobuje toxický spike protein a hliníkové adjuvants. Může existovat spojení s novodobým Frankensteinvaxem? CDC již delší dobu poskytuje tipy pro přežití zombie apokalypsu na svých webových stránkách. Takže nejedná se vůbec o nic zvláštního.

 

Návod na zombies apokalypsu od CDC je zde: https://www.cdc.gov/cpr/zombie/00_docs/zombie_pandemic.pdf

A neoficiální příručka: https://www.databazeknih.cz/knihy/zombie-prirucka-pro-preziti-35173

 

vladce tyran

vladce tyran

16. května 2021

Samočinně šířící se vakcíny

Dokument univerzity Johnse Hopkinse z roku 2018 píše o tzv. samočinně se šířících vakcínách, kdy jejich principem je, že se naočkuje malý počet lidí, kteří budou „očkování” šířit dál na neočkované. Zní to děsivě podobně jako to, co se děje dnes? Posuďte sami.

Video zde: https://otevrisvoumysl.cz/samocinne-se-sirici-vakciny-univerzita-johnse-hopkinse-o-nich-psala-uz-v-roce-2018/

vladce tyran

vladce tyran

16. května 2021

Propuknutí nové pandemie v Indii je falešná zpráva

17 000 zaměstnanců FDA nikdy nedostane Velkou výhru, FDA neschválí žádné Vaxxcines.

Propuknutí nové pandemie v Indii je falešná zpráva, udělejte si domácí úkol, falešné vypuknutí nové pandemie v Indii již bylo odhaleno.

Tato zdravotní sestra prolamuje mlčení a podává své svědectví, snaží se vám pomoci, neberte ji za slovo, proveďte si svůj vlastní průzkum.

Zdroj: https://beforeitsnews.com/eu/2021/05/a-must-watch-nurse-in-halifax-breaks-her-silence-2671566.html

vladce tyran

vladce tyran

16. května 2021

3. vlna covid bude zabíjet očkované

Třetí vlna COVID zabije nebo hospitalizuje 60 až 70% lidí, kteří si vzali obě dávky vakcíny, říká oficiální britský vládní model 26.dubna 2021

Podle projekcí špičkové britské predikční agentury bude třetí vlna špičky COVID-19 hospitalizovat a zabíjet 60 až 70% lidí, kteří si vzali obě dávky vakcíny.

Zdroj: https://greatgameindia.com/third-wave-two-vaccines-deaths/

123>>