vladce tyran

vladce tyran

13. června 2021

Tečka za covidem - výsledek

Tak vážení a je to tady. Tady máte tu slibovanou tečku za covidem. Nechali se naočkovat aby měli pokoj, mohli jít do kina, k holiči, na plavání, do restaurace... teď už se z toho nevyhrabou. Jako bonus nebudou moct létat na dovolené nebot mají zvyšenou šanci na krevní sraženinu.

Tohle by se mohlo zapsat do knihy rekordů - je to jediná vakcína na kterou se lidi nechávají očkovat ne proto aby se chránili ale čistě z politických důvodů.

Přečíst: https://www.poradte.cz/volna-diskuze/31718-jsem-po-ockovani-indicka-mutace-strach.html

 

vladce tyran

vladce tyran

2. června 2021

Lubomír Volný - záchrana ČR nebo jen vyžraný prase?

Ahoj,

určitě znáte Lubomíra volného z volný blok. Celkem dobře se za nás bije, ale je tu pár věcí na kterých je dobré upozornit.

Lubomír volný se chtěl spojit s ANS - aliancí národních sil, s tím že by drželi hubu a on by jim na oplátku něco vyplácel.

Potom je tu také jeho slavný flákanec, o kterým psali noviny, zprávy,... Normálně by ho určitě bagatelizovali, ono i špatná reklama je špatná a své conspi ovečky si toho dotyčného sami najdou. Je to stejné jako z Landou a tím druhým kriplem Ledeckým co se dostali do zpráv se svým videem kde kritizovali covid a vládu. Nakonec se z toho vyklubala "cesta ze tmy" aneb testování a náramkování lidí jako dobytek. Dokážete si představit jak by svět vypadal dnes kdyby jsme je poslechli? Schválně zkuste si to srovnat.

Čipování a náramkování by se stalo "normou", nakonec by to vyžadovali i obchody, tím by se samozřejmě všechnn ozdražovalo, bylo by to neekologické, vysoce nákladné,... nakonec by si lidi sami nechali dát čip. Zbytek by k tomu také donutili, nebyla by jiná možnost. To jenom na okraj.

Ale zpět k věci... ti co řídí svět potřebují pokrýt všechny možnosti. Spousta států už zakázala vakcíny, testy PCR, roušky,... Začíná se jim to bořit,... tak tam nasadili Volnýho. Je to jako v té knížce farma zvířat kde jste si mohli vybrat jaké prase chcete, ale ve výsledku to vše řídil člověk, který měl jeden jediný cíl. Media ve formě ovcí co chodili pořád dokola a bečela to stejný všem popletla hlavu. Volný natočil pár videií jak ho policie buzeruje, prý ho i napadli a on jim utekl do auta odkud i streamoval - nevěřím tomu, takový tlustý prase by to nedokázalo, kroutil sem nad tim hlavou...

...podobný to bylo předtím i s dalšíma - milion chvilek pro demokracii už maji odpískáno, potom tu máme chcípl pes - ten už také chcípl.

 

...moc rád bych se mýlil...

...jaký názor máte na volného vy?

vladce tyran

vladce tyran

28. května 2021

Jako z hororu - stávají se z očkovaných zombie?

Zatím to neni potvrzené, ale očkovaní lidé se "zaseknou".

Sem hráč left 4 dead 2 tak mě tato informace pobavila, ale taky pěkně zamrazila.

Zatím o tom nemáme více informací.

daji nás do režimu hybernace a podle potřeby nás budou aktivovat.. za odměnu nás nechají žít?

Určitě vyslali signál, něco zkouší zda to vše funguje....

4. průmyslová revoluce se blíží a kdo uvěřil tomu že se mi lidé budeme mít líp když všichni budeme mít všechno a nikdo nebude mít nic se mýlí. My budeme jen biologičští stroje na práci. Takoví inteligentnější roboti.

 

Jsou hlášeny už i další svědectví:

Včera jsem byla s klientem na procházce a na chodníku vidíme starší paní. Byla přesně zaseknutá jako na tom videu. Nedávala jsem si to do souvislostí, ale všechno je možné. Z hlediska mé práce me to ale včera přišlo napoprvé spíš jako demence.

 

Byli jste také svědky toho fenoménu? Dejte vědět!

 

Aktualizace:

V Seattlu byla natočena žena připomínající “zombie”. Převezena do nemocnice a poté nejsou k dispozici žádné aktualizace. Údajně policie převoz potvrdila. Na hlavě měla velké plešatiny, o nichž se někteří zmiňují jako o výskytu po tom, co dostali očkování proti Covid. Plus poškození mozku, které způsobuje toxický spike protein a hliníkové adjuvants. Může existovat spojení s novodobým Frankensteinvaxem? CDC již delší dobu poskytuje tipy pro přežití zombie apokalypsu na svých webových stránkách. Takže nejedná se vůbec o nic zvláštního.

 

Návod na zombies apokalypsu od CDC je zde: https://www.cdc.gov/cpr/zombie/00_docs/zombie_pandemic.pdf

A neoficiální příručka: https://www.databazeknih.cz/knihy/zombie-prirucka-pro-preziti-35173

 

vladce tyran

vladce tyran

16. května 2021

Samočinně šířící se vakcíny

Dokument univerzity Johnse Hopkinse z roku 2018 píše o tzv. samočinně se šířících vakcínách, kdy jejich principem je, že se naočkuje malý počet lidí, kteří budou „očkování” šířit dál na neočkované. Zní to děsivě podobně jako to, co se děje dnes? Posuďte sami.

Video zde: https://otevrisvoumysl.cz/samocinne-se-sirici-vakciny-univerzita-johnse-hopkinse-o-nich-psala-uz-v-roce-2018/

vladce tyran

vladce tyran

16. května 2021

Propuknutí nové pandemie v Indii je falešná zpráva

17 000 zaměstnanců FDA nikdy nedostane Velkou výhru, FDA neschválí žádné Vaxxcines.

Propuknutí nové pandemie v Indii je falešná zpráva, udělejte si domácí úkol, falešné vypuknutí nové pandemie v Indii již bylo odhaleno.

Tato zdravotní sestra prolamuje mlčení a podává své svědectví, snaží se vám pomoci, neberte ji za slovo, proveďte si svůj vlastní průzkum.

Zdroj: https://beforeitsnews.com/eu/2021/05/a-must-watch-nurse-in-halifax-breaks-her-silence-2671566.html

vladce tyran

vladce tyran

16. května 2021

3. vlna covid bude zabíjet očkované

Třetí vlna COVID zabije nebo hospitalizuje 60 až 70% lidí, kteří si vzali obě dávky vakcíny, říká oficiální britský vládní model 26.dubna 2021

Podle projekcí špičkové britské predikční agentury bude třetí vlna špičky COVID-19 hospitalizovat a zabíjet 60 až 70% lidí, kteří si vzali obě dávky vakcíny.

Zdroj: https://greatgameindia.com/third-wave-two-vaccines-deaths/

123>>