Výpis citátů od autora Různí autoři

Různí autoři, ať už neznámí tak také ti méně známí

Nepodceňujte účinnost jejich televizních programů! Mají za úkol ohlupovat zdejší občany. Není to jen zábava, ale klíčová zbraň k udržení moci. Obyvatelů, této země se servírují stupiddity, aby moc nepřemýšleli a nekladli si hlubší otázky.

Různí autoři

Ti, kteří rozhodují (v politice), nebyli zvoleni, a ti, co byli zvoleni, nemohou o ničem rozhodovat.

Různí autoři

Nemáš na ulici roušku, uvidíš policajta tak začneš utíkat a EJHLE! Najednou sportuješ a už tě nemá proč honit.

Různí autoři

Normální člověk se obleče do šatů, které si koupil do práce, kterou potřebuje k tomu, aby si mohl dovolit šaty, auto a dům, který zůstává celý den prázdný.

Různí autoři

Jedna z nejsmutnějších lekcí v dějinách je toto: Pokud nás dostatečně dlouho balamutí, začneme odmítat veškeré důkazy balamutění. Už nemáme zájem dopátrat se pravdy. Padli jsme do pasti balamutění. Je prostěš příliš bolestivé přiznat, byť jen sami sobě, že jsme naletěli. Jakmile přenecháte šarlatánovi moc sami nad sebou, téměř nikdy ji nezískáme zpět.

Různí autoři

V hudbě není smyslem skladby její konec. Kdyby to tak bylo, nejlepší dirigenti by byli ti, kteří by skladbu oddirigovali nejrychleji. A byli by skladatelé, kteří by psali jenom konce. Lidé by chodily na koncerty jen proto, aby slyšeli jeden třaskavý akord, protože konec skladby není nic jiného.

Různí autoři

Matrix je systém, Neo. A ten systém je náš nepřítel. Ale když jsi uvnitř a rozhlédneš se kolem sebe, co vidíš? Obchodníky, učitele, právníky a tesaře. Snažíme se zachránit mysl právě těchto lidí. Ale než se nám to podaří, budou stále součástí systému a tím pádem budou našimi nepřáteli. Musíš pochopit, že většina těchto lidí není na odpojení připravena. A mnozí z nich jsou na systému tak beznadějně závislí, že ho budou chránit a bojovat za něj.

Různí autoři

12